0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» Antinevralgic - P
» Fervex pulb.plic x 8 (ADULTI)
» PARASINUS
» Comprese 10/8
Ameliorare simptome
2 produse gasite
Pag. (1/1) 1
UPSA
Compozitie: 1 plic cu granule pentru solutie orala contine paracetamol 280 mg, acid ascorbic 100 mg, maleat de feniramina 10 mg si excipienti: Zahar, citrat de magneziu anhidru, fosfat monosodic…
Pret cu TVA
14.4
LEI
UPSA
Compozitie: Paracetamol: 0,330 g; acid ascorbic: 0,200 g. Excipienti: bicarbonat de potasiu, hidrogen carbonat de sodiu, sorbitol, acid citric anhidru, benzoat de sodiu, docusat de sodiu, polividona. Pentru un comprimat…
Pret cu TVA
16.2
LEI
Pag. (1/1) 1
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Produse Recomandate
» Producatori
Vezi cautarile