0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» Antinevralgic - P
» Fervex pulb.plic x 8 (ADULTI)
» PARASINUS
» Selsun Blue Sampon antimatreata pentru par normal - gras
Ameliorare simptome
5 produse gasite
Pag. (1/1) 1
GLAXOSMITHKLINE
Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg si cofeina 65 mg. Actiune terapeutica Panadol Extra contine o combinatie de doua substante active: paracetamol- analgezic (combate durerea) ii antipiretic (reduce febra)-si…
Pret cu TVA
7.2
LEI
GLAXOSMITHKLINE
Mod de Prezentare Fiecare flacon contine 100 ml suspensie orala de paracetamol B.P. Fiecare doza de 5 ml contine 120 mg paracetamol. Panadol pentru sugari si copii nu contine salicilati,…
Pret cu TVA
13.05
LEI
cumpara medicament
GLAXOSMITHKLINE
Coldrex Junior Cutie cu 1 blister din PVC-LDPE-PVDC/Al a 8 comprimate filmate. Cutie cu 2 blistere din PVC-LDPE-PVDC/Al a cate 8 comprimate filmate. Ce este Coldrex Junior? Un comprimat filmat…
Pret cu TVA
14.4
LEI
cumpara medicament
GLAXOSMITHKLINE
Compozitie: paracetamol 300mg,.clorhidrat de fenilefrina 5 mg, acid ascorbic 20 mg Indicatii: Dureri musculare ,de gat; febra; dcongestionant al mucoase nazale; Contraindicatii Alergie la vreunul din componenti, afectiune hepatica sau…
Pret cu TVA
14.4
LEI
cumpara medicament
GLAXOSMITHKLINE
Indicații Tratamentul simptomatic pe termen scurt al simptomelor de răceală şi gripă şi al frisoanelor, atunci când sunt însoţite de durere de la uşoară la moderată şi/sau febră, congestie nazală,…
Pret cu TVA
19.8
LEI
cumpara medicament
Pag. (1/1) 1
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Produse Recomandate
» Producatori
Vezi cautarile