0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» Antinevralgic - P
» Fervex pulb.plic x 8 (ADULTI)
» PARASINUS
» Comprese 10/8
Ameliorare simptome
41 produse gasite
Pag. (1/3) 1 2 3
LABORATOIRES BOIRON
Indicatii si proprietati: Stari gripale. Oscillococcinum este un medicament homeopatic. Prezentare: Doza intraga de aproximativ 1g. Flacon de 30 tuburi-doza. Mod de intrebuintare: Se tine sub limba pana la topire…
Pret cu TVA
94.5
LEI
SCHAPER & BRUMMER GMBH
Mecanism de actiune : Esberitox N actioneaza ca imunomodulator pentru imbogatirea sistemului imunitar . Indicatii: Esberitox N este indicat in terapia infectiilor respiratorii acute si cronice, de origine bacteriana sau…
Pret cu TVA
31.5
LEI
ZENTIVA CEHIA
Indicatii terapeutice : Modafen este indicat ca tratament simptomatic cu durata scurta in caz de infectii acute ale tractului respirator superior: congestie nazala si/sau sinusala cu cefalee si febra, rinita…
Pret cu TVA
27
LEI
NOVARTIS CONSUM.HEALTH ELVETIA
Compozitie: Substantele active sunt: paracetamol 650 mg, maleat de feniramina 20 mg si clorhidrat de fenilefrina 10 mg. Celelalte componente sunt: zahar, acesulfam de potasiu, galben de chinolina (E104), Sunset…
Pret cu TVA
22.5
LEI
NOVARTIS CONSUMER HEALTH GMBH - GERMANIA
Compozitie: Substantele active sunt paracetamol 650 mg si clorhidrat de fenilefrina 10 mg. Celelalte componente sunt: zahar, acesulfam de potasiu, galben de chinolina (E104), Sunset yellow FCF (E110), maltodextrina M…
Pret cu TVA
22.5
LEI
SMITHKLINE BEECHAM ANGLIA
Prezentare farmaceutica:Un plic contine paracetamol 1000 mg, clorhidrat de fenilefrina 10 mg si acid ascorbic (Vitamina C) 40 mg, ca substante active. Fiecare plic mai contine excipienti: zahar, acid citric…
Pret cu TVA
22.5
LEI
LABORATOIRES BOIRON
Mod de Prezentare Cutie cu 60 comprimate. Indicatii Produs homeopat recomandat in ameliorarea simptomelor starilor gripale. Este bine tolerat, neavand contraindicatii si reactii secundare. Contraindicatii Este bine tolerat, neavand contraindicatii…
Pret cu TVA
22.5
LEI
GLAXOSMITHKLINE
Forma de prezentare si compozitie Comprimate cu paracetamol 500 mg, cofeina 25 mg, ac. ascorbic 30 mg, fenilefrina 5 mg si terpinhidrat 20 mg; ct. x 1 sau 2 blist.…
Pret cu TVA
19.35
LEI
SMITHKLINE BEECHAM ANGLIA
Indicatii: Pulberile Coldrex HotRem Lemon produc o ameliorare temporara a simptomelor gripei, racelilor. Aceste simptome includ: dureri de cap, tremuraturi, nevralgii si dureri, nas congestionat si infundat, durerile din sinuzita…
Pret cu TVA
18
LEI
BRISTOL-MYERS SQUIBB
Compozitie: Un plic cu granule pentru solutie orala contine paracetamol 500 mg, acid ascorbic 200 mg si maleat de feniramina 25 mg si excipienti: zahar, acid citric anhidru, guma arabica,…
Pret cu TVA
18
LEI
URGO
Indicatii: Sportivii trebuie sa tina cont ca pseudoefedrina poate induce o reactie pozitiva a testelor antidoping. Contraindicatii: Risc de glaucom cu unghi inchis, HTA severa, insuficienta hepatica. Compozitie 1 comprimat…
Pret cu TVA
18
LEI
UPSA
Compozitie: Paracetamol: 0,330 g; acid ascorbic: 0,200 g. Excipienti: bicarbonat de potasiu, hidrogen carbonat de sodiu, sorbitol, acid citric anhidru, benzoat de sodiu, docusat de sodiu, polividona. Pentru un comprimat…
Pret cu TVA
16.2
LEI
BOOTS HEALTHCARE ANGLIA
Mod de Prezentare Blister cu 12 drajeuri. Indicatii Nurofen Raceala si Gripa este folosit pentru tratamentul simptomatic al racelii si gripei, incluzand: durere, cefalee, febra, obstructie nazala si sinusala asociata…
Pret cu TVA
15.12
LEI
BRISTOL-MYERS SQUIBB
Indicatii: Tratamentul simptomatic al durerii si starilor febrile: Stari febrile - Boli contagioase ale copilului, stari eruptive cu febra, afectiuni ORL. Hipertermia consecutiva vaccinarii: Durere de origine diversa. Contraindicatii: Acest…
Pret cu TVA
14.85
LEI
UPSA
Compozitie: 1 plic cu granule pentru solutie orala contine paracetamol 280 mg, acid ascorbic 100 mg, maleat de feniramina 10 mg si excipienti: Zahar, citrat de magneziu anhidru, fosfat monosodic…
Pret cu TVA
14.4
LEI
Pag. (1/3) 1 2 3
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Produse Recomandate
» Producatori
Vezi cautarile