0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» Antinevralgic - P
» Fervex pulb.plic x 8 (ADULTI)
» PARASINUS
» Comprese 10/8
Diverse
2 produse gasite
Ordoneaza dupa pret  
Pag. (1/1) 1
KRKA d.d. SLOVENIA
Prospect: Ce conţin granulele DALERON C? Un plic (5 g granule) conţine paracetamol 500 mg şi acid ascorbic 20 mg. Excipienţi: zaharină sodică, ciclamat de sodiu, aromă de grapefruit 82009,…
Pret cu TVA
11.7
LEI
KRKA d.d. SLOVENIA
Daleron C Junior Mod de Prezentare Cutie cu 10 plicuri din hartie-aluminiu-polietilena a 5 g granule pentru solutie orala. Indicatii Daleron C junior este indicat pentru: - scaderea febrei asociata…
Pret cu TVA
13.5
LEI
Pag. (1/1) 1
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Producatori
Vezi cautarile