0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» Antinevralgic - P
» Fervex pulb.plic x 8 (ADULTI)
» PARASINUS
» Selsun Blue Sampon antimatreata pentru par normal - gras
Cautare 'feni'
70 produse gasite
Ordoneaza dupa pret  
Pag. (1/7) 1 2 3 4 5 »
CIPLA
Indicatii: Tratament simptomatic al afectiunilor dureroase si al febrei; tratament poliartritei reumatoide (inclusiv artrita juvenila), osteoartritelor, spondilartritei ankilopoietice, artritei gutoase si artritei psoriazice. Contraindicatii: Hipersensibilitate la ibuprofen si alte AINS,…
Pret cu TVA
4.5
LEI
BRISTOL-MYERS SQUIBB
Compozitie: Un plic cu granule pentru solutie orala contine paracetamol 500 mg, acid ascorbic 200 mg si maleat de feniramina 25 mg si excipienti: zahar, acid citric anhidru, guma arabica,…
Pret cu TVA
16.2
LEI
BEIERSDORF MEDICAL
Indicatii: Se recomanda in tratamentul conjunctivitelor acute, catarale, purulente si cele cu bacili Morax-Axenfeld, blefaritelor ulceroase, blefaro-conjunctivitelor, ulcerelor corneene septice, keratitelor ulceroase, kerato-hipopion, keratita disciforma, dacriocistita. Contraindicatii: Colbiocin este contraindicat…
Pret cu TVA
26.1
LEI
ZENTIVA SA (ROMANIA)
Indicatii: Tratament simptomatic al afectiunilor dureroase si al febrei; tratament poliartritei reumatoide (inclusiv artrita juvenila), osteoartritelor, spondilartritei ankilopoietice, artritei gutoase si artritei psoriazice. Doze si recomandari: 400-1800 mg/zi, divizat in…
Pret cu TVA
14.4
LEI
EUROPHARM HOLDING SA
Compozitie: Un comprimat contine paracetamol 500mg, maleat de cloraniramina 3mg, clorhidrat de pseudoefedrina 30mg si excipienti: povidona, amidon pregelatinizat, acid stearic, talc, stearat de magneziu. Grupa farmacoterapeutica: Decongestionante nazale de…
Pret cu TVA
9
LEI
BAYER AG GERMANIA
Indicatii Aspirina Bayer este un analgezic şi antipiretic:combaterea durerilor de intensitate slabă sau moderată, în cefalee, mialgii, dureri reumatice articulare şi periarticulare, nevralgii, dureri dentare, dismenoree, combaterea febrei. Asprina…
Pret cu TVA
14.4
LEI
NOVARTIS CONSUMER HEALTH GMBH - GERMANIA
Compozitie: Substantele active sunt paracetamol 650 mg si clorhidrat de fenilefrina 10 mg. Celelalte componente sunt: zahar, acesulfam de potasiu, galben de chinolina (E104), Sunset yellow FCF (E110), maltodextrina M…
Pret cu TVA
22.5
LEI
BIOFARM SA
Descriere produs:    Uita de durerile de gat pentru ca acum exista Septosol S !      Actiune Septosol S : Utilizarea comprimatelor de supt de indata ce au aparut…
Pret cu TVA
13.5
LEI
TISHCON CORP U.S.A.
Complex cu puternic efect  antiinflamator  , analgezic si  antitumoral  , repara structurile articulare si intervertebrale distruse, reduce durerile si mareste mobilitatea articulatiilor in situatii de uzura marcata, la batrani ,…
Pret cu TVA
18.45
LEI
NOVARTIS CONSUM.HEALTH ELVETIA
Compozitie: Substantele active sunt: paracetamol 650 mg, maleat de feniramina 20 mg si clorhidrat de fenilefrina 10 mg. Celelalte componente sunt: zahar, acesulfam de potasiu, galben de chinolina (E104), Sunset…
Pret cu TVA
22.5
LEI
Pag. (1/7) 1 2 3 4 5 »
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Producatori
Vezi cautarile