0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» Antinevralgic - P
» Fervex pulb.plic x 8 (ADULTI)
» PARASINUS
» Comprese 10/8
Ameliorare simptome
41 produse gasite
Pag. (1/3) 1 2 3
LABORATOIRES BOIRON
Indicatii si proprietati: Stari gripale. Oscillococcinum este un medicament homeopatic. Prezentare: Doza intraga de aproximativ 1g. Flacon de 30 tuburi-doza. Mod de intrebuintare: Se tine sub limba pana la topire…
Pret cu TVA
94.5
LEI
BRISTOL-MYERS SQUIBB
Compozitie: Un plic cu granule pentru solutie orala contine paracetamol 500 mg, acid ascorbic 200 mg si maleat de feniramina 25 mg si excipienti: zahar, acid citric anhidru, guma arabica,…
Pret cu TVA
18
LEI
EUROPHARM HOLDING SA
Compozitie: Un comprimat contine paracetamol 500mg, maleat de cloraniramina 3mg, clorhidrat de pseudoefedrina 30mg si excipienti: povidona, amidon pregelatinizat, acid stearic, talc, stearat de magneziu. Grupa farmacoterapeutica: Decongestionante nazale de…
Pret cu TVA
8.1
LEI
NOVARTIS CONSUMER HEALTH GMBH - GERMANIA
Compozitie: Substantele active sunt paracetamol 650 mg si clorhidrat de fenilefrina 10 mg. Celelalte componente sunt: zahar, acesulfam de potasiu, galben de chinolina (E104), Sunset yellow FCF (E110), maltodextrina M…
Pret cu TVA
22.5
LEI
SCHAPER & BRUMMER GMBH
Mecanism de actiune : Esberitox N actioneaza ca imunomodulator pentru imbogatirea sistemului imunitar . Indicatii: Esberitox N este indicat in terapia infectiilor respiratorii acute si cronice, de origine bacteriana sau…
Pret cu TVA
31.5
LEI
GLAXOSMITHKLINE
Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg si cofeina 65 mg. Actiune terapeutica Panadol Extra contine o combinatie de doua substante active: paracetamol- analgezic (combate durerea) ii antipiretic (reduce febra)-si…
Pret cu TVA
7.2
LEI
ANTIBIOTICE IASI
Indicatii: Combaterea simptomatica a febrei de cauza infectioasa. Tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate medie: cefalee, nevralgii dentare, dureri sciatice; artralgii nereumatismale, dismenoree , dureri dupa unele interventii chirurgicale, entorse…
Pret cu TVA
3.42
LEI
KRKA d.d. SLOVENIA
Indicatii : Septolete plus se utilizeaza pentru ameliorarea durerii si dezinfectie in: infectii usoare ale cavitatii bucale si faringelui (faringite, laringite, debut anginei); inflamatii gingivale si ale mucoasei bucale (stomatite,…
Pret cu TVA
13.5
LEI
PONTICA/ELIDOR
RECOMANDARI supliment alimentar, tratamentul simptomatic in infectiile recurente ale cailor respiratorii (stari gripale, viroze respiratorii, rinite, sinuzite, faringite, amigdalite, traheobronsite, laringite, bronsite acute si cronice) si ale cailor urinare (pielita,…
Pret cu TVA
10.8
LEI
NOVARTIS CONSUM.HEALTH ELVETIA
Compozitie: Substantele active sunt: paracetamol 650 mg, maleat de feniramina 20 mg si clorhidrat de fenilefrina 10 mg. Celelalte componente sunt: zahar, acesulfam de potasiu, galben de chinolina (E104), Sunset…
Pret cu TVA
22.5
LEI
PONTICA/ELIDOR
Compozitie otet de trandafir :   otet de mere, petale de trandafir, alcool etilic.   Recomandari otet de trandafir :   stari febrile, stari gripale. Cateva cuvinte despre otetul de…
Pret cu TVA
7.65
LEI
cumpara medicament
BOOTS HEALTHCARE ANGLIA
Compozitie: 5 ml suspensie orala contin, ca substanta activa, 100 mg ibuprofen si excipienti: polisorbat 80, glicerina, maltitol lichid, zaharina sodica, acid citric monohidrat, citrat de sodiu, guma Xantan, clorura…
Pret cu TVA
11.7
LEI
BRISTOL-MYERS SQUIBB
Indicatii: Tratamentul simptomatic al durerii si starilor febrile: Stari febrile - Boli contagioase ale copilului, stari eruptive cu febra, afectiuni ORL. Hipertermia consecutiva vaccinarii: Durere de origine diversa. Contraindicatii: Acest…
Pret cu TVA
14.85
LEI
GLAXOSMITHKLINE
Mod de Prezentare Fiecare flacon contine 100 ml suspensie orala de paracetamol B.P. Fiecare doza de 5 ml contine 120 mg paracetamol. Panadol pentru sugari si copii nu contine salicilati,…
Pret cu TVA
13.05
LEI
SMITHKLINE BEECHAM ANGLIA
Indicatii: Pulberile Coldrex HotRem Lemon produc o ameliorare temporara a simptomelor gripei, racelilor. Aceste simptome includ: dureri de cap, tremuraturi, nevralgii si dureri, nas congestionat si infundat, durerile din sinuzita…
Pret cu TVA
18
LEI
Pag. (1/3) 1 2 3
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Produse Recomandate
» Producatori
Vezi cautarile