0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» Antinevralgic - P
» Fervex pulb.plic x 8 (ADULTI)
» PARASINUS
» Selsun Blue Sampon antimatreata pentru par normal - gras
Analgezice
52 produse gasite
Pag. (3/4) 1 2 3 4
PIERRE FABRE
Indicatii: Analgezic local indicat dupa interventiile chirurgicale sau in cazurile de mobilitate redusa. Acest gel are o actiune locala antiseptica. Contine 0,2% chlorhexidina; nu contine alcool. Este recomandat pentru ingrijirea…
Pret cu TVA
21.15
LEI
cumpara medicament
GEDEON RICHTER ROMANIA SA
Fasconal contine o combinatie de patru substante active: acid acetilsalicilic, paracetamol, codeina si cafeina. Fasconal este un analgezic utilizat pentru tratamentul simptomatic de scurta durata al durerilor de intensitate moderata…
Pret cu TVA
8.1
LEI
cumpara medicament
GEDEON RICHTER ROMANIA SA
Fasconal Pro conţine ca substanţe active paracetamol şi propifenazonă, ambele ajutând la scăderea durerii şi febrei, şi cafeină, în cantitate redusă. Este indicat la adulţi şi adolescenţi (cu vârsta peste…
Pret cu TVA
8.1
LEI
cumpara medicament
GLAXOSMITHKLINE
Panadol Rapid conţine paracetamol care are efecte analgezice şi antipiretice şi are o absorbţie rapidă comparativ cu comprimatele obişnuite de paracetamol. 1. Tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară-moderată şi…
Pret cu TVA
5.4
LEI
cumpara medicament
ANTIBIOTICE IASI
Indicatii : utilizat pentru a reduce durerile de intensitate uşoară sau moderată şi febra. Compozitie : Substanţa activă este paracetamolul. Fiecare supozitor conţine paracetamol 250 mg Doza si mod de…
Pret cu TVA
6.3
LEI
cumpara medicament
KRKA d.d. SLOVENIA
Nalgesin 220 mg comprimate filmate este indicat la adulţi şi copii cu vârsta peste 16 de ani: - pentru tratamentul simptomatic pe termen scurt al durerii uşoare până la moderate…
Pret cu TVA
12.6
LEI
cumpara medicament
TERAPIA S.A. CLUJ
Acest medicament contine ibuprofen lizinat, care este sarea de lizina a ibuprofenului. Ibuprofenul apartine unei grupe de medicamente numite antiinflamatore nesteroidiene (AINS), care amelioreaza durerea si scad temperatura atunci cand…
Pret cu TVA
9.9
LEI
cumpara medicament
TERAPIA S.A. CLUJ
Indicatii: Paduden 400 mg este indicat pentru: - tratamentul afectiunilor reumatismale acute sau cronice: reumatism articular inflamator sau degenerativ, reumatism extraarticular; - tratamentul simptomatic al afectiunilor dureroase: cefalee, migrena (tratament…
Pret cu TVA
11.7
LEI
cumpara medicament
HELCOR
Reuprofen este indicat pentru: - tratament simptomatic al afecţiunilor dureroase: cefalee, migrenă (tratament şi profilaxie), dureri dentare, dismenoree, dureri osteoarticulare şi musculare (inclusiv tendinite, bursite, luxaţii, entorse); - tratament simptomatic…
Pret cu TVA
8.1
LEI
cumpara medicament
NOVARTIS CONSUMER HEALTH GMBH - GERMANIA
Compozitie:substanta activa este diclofenac dietilamina.Un gram de gel contine diclofenac dietilamina 23.2mg,corespunzator la diclofenac sodica 20mg. Celelalte componente sunt:alcool izopropilic,propilenglicol,caprilcaproat de cocoil,parafina lichida,eter macrogol cetostearil,carbomeri,dietilamina 23.2mg,corespunzator la diclofenac sodic 20mg.…
Pret cu TVA
27
LEI
cumpara medicament
RECKITT BENCKISER GROUP PLC MAREA BRITANIE
Mod de Prezentare Nurofen Express 200mg este indicat pentru adulti si copii cu greutatea mai mare de 20kg(cu varsta aproximativ 6 ani). Indicatii Nurofen este indicat in tratamentul migrenei, durerilor…
Pret cu TVA
23.4
LEI
cumpara medicament
RECKITT BENCKISER GROUP PLC MAREA BRITANIE
Datorită formei farmaceutice de capsulă moale, Nurofen Express Forte 400mg se absoarbe rapid, acţionează prompt şi are efect de durată.O singură doză are acţiune antiinflamatoare, analgezică şi antipiretică timp îndelungat.…
Pret cu TVA
16.2
LEI
cumpara medicament
RECKITT BENCKISER GROUP PLC MAREA BRITANIE
Nurofen Forte face parte din grupa medicamentelor denumite AINS (medicamente antiinflamatoare nesteroidiene) care acţionează reducând durerea, inflamaţia şi febra. Nurofen Forte este utilizat pentru a calma durerile uşoare până la…
Pret cu TVA
27
LEI
cumpara medicament
RECKITT BENCKISER GROUP PLC MAREA BRITANIE
Substanta activa(care determina actiunea acestui medicament) este ibuprofen,un medicament antiinflamator nesteroidian (AINS) care calmeaza durerea. Nurofen Junior 7 ani+ cu aroma de portocale este utilizat la copii cu varsta cuprinsa…
Pret cu TVA
16.65
LEI
cumpara medicament
TIS FARMACEUTIC SA
Indicații Tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară până la moderată cu diferite localizări şi al febrei la copii cu vârsta cuprinsă între 1 lună şi 12 ani. Dozaj Paracetamol…
Pret cu TVA
7.2
LEI
cumpara medicament
Pag. (3/4) 1 2 3 4
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Produse Recomandate
» Producatori
Vezi cautarile